Servis 3P s.r.o.
Blog

Přečtěte si naše poslední příspěvky. IT v praxi.

  • Acer TravelMate 6292 wifi a ethernet port ve windows 10
  • Vypnutím PCMCI je opraveno

Acer TravelMate 6292 nefunkční wifi a ethernet ve Windows 10

by petr.svaricek

Odesláno March 28, 2016 04:14 PM

Přechod na Windows 10 na některých strojích nemusí být tak snadný jak popisuje Microsoft. Například Acer TravelMate 6292 patří k historičtějším kouskům a po aktualizaci nefunguje jednak bezdrátová síť tedy WiFi , ale i drátový ethernet. Oprava je naštěstí k nalezení na Acer fóru, kde uživatel poradil vypnout PCMCIA zařízení. Po jeho deaktivaci se obě zařízení spustí. Návod najdete v obrázcích.

Pokračovat ve čtení
  • pending update

Windows 8 cyklický restart po aktualizaci

by petr.svaricek

Odesláno June 04, 2015 09:34 AM

Oprava restartujících Windows 8 po updatu který cyklicky restartuje PC a píše dokola instalace a po té vracení změn, které ani po x-hodinách nic neudělá.

Spusťte opravu systému a příkazový řádek. Dejte smazat c:\windows\winsxs\pending.xml soubor a PC restartujte. Pokud budete mít štěstí PC naběhne jako v našem případě.

Pokračovat ve čtení

Ford Mondeo - montáž a funkce denního svícení

by petr.svaricek

Odesláno April 13, 2015 09:35 AM

Naše vozidlo nemělo z výroby světla na denní svícení a z důvodu šetření xenonů a v neposlední řade zbavení se neustálého přepínaní voličem světel, jsem se rozhodl instalovat světla pro denní svícení. Aby vše plnilo platnou legislativu zvolil jsem světla s DL certifikací a namontoval je dle normy do patřičného místa (vzdálenost od vozovky, kraje vozidla atd.) V servisu jsem nechal vypnou to denní svícení "alá Ford"! a vše funguje již několik let, tak jak má.

Pokračovat ve čtení

Pages